RUKO - nástroje na kov

Nástroje na kov Ruko - header 1

Do tohoto sortimentu spadají nástroje na vrtání, závitování, odjehlování a zahlubování. Firma KPL Trading spolupracuje s německou firmou RUKO, která je specialista právě v oblasti vrtání, závitování, zahlubování.


Ve výrobním programu jsou zahrnuty :

  • Stopkové frézy
  • Vrtáky HSS-G, HSS-G Co5, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN
  • Závitořezné nástroje
  • Jadrové vrtáky
  • Stupňovité vrtáky do plechu
  • Kuželové záhlubníky

Nástroje německého výrobce, firmy RUKO, jsou prodávány ve více než 60 zemích prostřednictvím 2300 kvalifikovaných obchodníků s nástroji. Společnost RUKO GmbH v Holzgerlingenu má vlastní dceřiné společnosti v USA, Asii, Francii, Beneluxu, Skandinávii a Rakousku. Vývojové oddělení neustále pracuje na zlepšování stávajících produktů a na dalším vývoji nových nástrojů žádaných na trhu. Počínaje vývojem (CAD) přes programování CNC až po simulaci výroby se všechny výrobní procesy zpracovávají na moderních výpočetních systémech v navzájem propojených v síti.


SPECIALISTA

RUKO GmbH je považován za specialistu v oblasti nástrojů k vrtání kovů. Společnost RUKO je zaměřena na požadavky profesionálních uživatelů, kterým nabízí obsáhlý a kvalitní sortiment odpovídající jejich potřebám a nárokům.

TECHNOLOGIE

Společnost RUKO disponuje moderním strojním vybavením s vysokou kapacitou výroby a neustále invetsuje do nejnovějších výrobních technologií a výrobních vybavení. Díky tomu využívá jeden z nejmodernějších výrobních procesů na světě.

VÝVOJ

Jejich vývojové oddělení neustále pracuje na zlepšování stávajících produktů a na dalším vývoji nových nástrojů žádaných na trhu. Počínaje vývojem (CAD) přes programování CNC až po simulaci výroby se všechny výrobními procesy.


Nástroje na kov Ruko