Nástroje na odstraňování ostřin

Nástroje na odjehlení Xebec a Orbitool

XEBEC je japonský výrobce nástrojů na odtsraňování ostřin a srážení hran s vynikajícím brusným účinkem díky schopnosti regenerace ostří vláken oxidu Al, čímž se zajišťuje stálý brusný výkon. Ideální pro odstranění jemných ostřin a pro dokončení povrchu. Tyto inovační keramické kartáče (štětiny) jsou vytvořeny z 1000 mikrovláken oxidu hliníku. Špička každého mikrovlákna tvoří řeznou hranu, takže na každé štětině kartáče je stále 1000 řezných hran. Vhodné pro obráběcí centra, roboty, jednoúčelové stroje, vrtačky.


XEBEC- kartáče pro strojní použití

XEBEC- kartáče pro strojní použitíIdeální pro odstranění jemných ostřin a pro dokončení povrchu. Tyto inovační keramické kartáče (štětiny) jsou vytvořeny z 1000 mikrovláken oxidu hliníku. Špička každého mikrovlákna tvoří řeznou hranu, takže na každé štětině kartáče je stále 1000 řezných hran. Vhodné pro obráběcí centra, roboty, jednoúčelové stroje, vrtačky. Mají vynikající brusný účinek díky schopnosti regenerace ostří vláken oxidu Al; to zajišťuje stálý brusný výkon při odtsraňování ostřin a dokončování obrobených hran. Tento nástroj dokáže v krátkém čase zlepšit jakost povrchu, tím se zkrátí proces dokončení obrobku. Je ideální pro odstranění jemných ostřin a dokončení povrchu u dílů pro auta, letadla, části strojů apod.

Zobrazit detaily nástrojů...

XEBEC – vláknové kartáče pro strojní i ruční použití

XEBEC – vláknové kartáče pro strojní i ruční použitíVláknové kartáče Xebec jsou určeny pro strojní i ruční použití. Jedno vlákno (štětina) kartáče je vytvořeno z 1000 mikrovláken oxidu hliníku. Špička každého mikrovlákna tvoří řeznou hranu, takže na každé štětině kartáče je stále 1000 řezných hran. Tyto štětcové kartáče jsou vhodné pro odstranění ostřin na průniku příčných otvorů a hlavního válcového otvoru. Jsou také využívány pro leštění a čištění vnitřních stěn otvorů. Pružná vlákna oxidu Al se šetrně přizpůsobí tvaru obrobku a ostřiny jsou šetrně odstraněny, aniž by byl poškozen povrch otvoru. Samoostřící schopnost řezných hran na konci štětiny zajišťuje vysokou brousící schopnost; plynule pracující řezné hrany znamenají stálý brousící výkon. Vhodné pro obráběcí centra, roboty, jednoúčelové stroje, vrtačky.

Zobrazit detaily nástrojů...

XEBEC - štětcové kartáče

Štetcový kartáč XebecŠtetcový kartáč Xebec je také ideálním nástrojem pro ruční odstranění ostřin a pro dokončení úpravy povrchu materiálu. Nástroje jsou vyrobeny z inovačních keramickéch štětin a jsou vytvořeny z 1000 mikrovláken oxidu hliníku. Špička každého mikrovlákna tvoří řeznou hranu, takže na každé štětině kartáče je stále 1000 řezných hran. Mají stejné vlastnosti jako kartáče Xebec pro strojní použití. Jen jejich velikost je přizpůsobena pro použití v ručních obráběcích přístrojích. Pružná vlákna oxidu Al se šetrně přizpůsobí tvaru obrobku a ostřiny jsou šetrně odstraněny, aniž by byl poškozen povrch otvoru. Proto se tento nástroj využívá při zlepšování jakosti povrchu forem, odstranění ostřin po tváření, odstranění ostřin po obrábění přesných dílů, dokončování povrchu, odstranění stop po obrábění nebo upínání, odstranění stop po nástroji.

Zobrazit detaily nástrojů...

XEBEC - Kuličky a brusné kameny

XEBEC - Kuličky a brusné kamenyXebec brusné kameny se používají pro odstranění ostřin a sražení hran u průniku příčného otvoru s válcovým hlavním otvorem. Využití je také při odstranění ostřin na dně slepých otvorů. Hlava nástroje je vyrobena ze speciálního materiálu na bázi vláken oxidu Al. Ideální nástroj pro přesné obrábění při jemném odstranění ostřin u příčných otvorů, ostřiny jsou opatrně odstraněny, aniž je obráběný otvor poškozen. Ohebná stopka zajišťuje měkký a pružný kontakt s obrobkem, a působí proti možnému zlomení. Speciální materiál na bázi vláken oxidu Al má samoostřící schopnosti řezných hran, na konci štětiny zajišťuje vysokou brousící schopnost. Jeho plynule pracující řezné hrany znamenají stálý brousící výkon. Rozmanité nasazení, např. na obráběcích centrech, jednoúčelových strojích, vrtačkách, robotizovaných pracovištích.

Zobrazit detaily nástrojů...
xebec strojní kartáčeXebec strojní kartáče

Strojní kartáče XEBEC

Strojní kartáče Xebec jsou ideální pro odstranění jemných ostřin a pro dokončení povrchu. Tyto inovační keramické kartáče (štětiny)...

Odjehlovací nástroj OrbitoolOdjehlovací nástroj Orbitool

ORBITOOL

ORBITOOL – tento nástroj představuje řešení při odstraňování ostřin a odjehlování v otvorech, kde se nachází dva protínající se otvory.

XEBEC brusné kamenyXEBEC brusné kameny

XEBEC brusné kameny

Xebec speciální brusné kameny se používají pro odstranění ostřin a sražení hran u průniku příčného otvoru s válcovým hlavním otvorem.